Ljubavi, Danas si mi tuzna 🙁 a to me boli. Volio bih da sam tu i da mogu uciniti sve da se osjecas bolje i sigurnije. Zelim ti prelijepo Ljeto ove godine. Mozda nece biti kao sva ona prosla sto si imala do sada ali ce ipak biti puno ljubavi, dosta bola to sigurno ali i neke nade mozda u njemu. Osjecam da sam veliki krivac u svemu ovome ali ovo ne bih zelio da bude mjesto gdje ce mo plakati, a ako budemo plakali nek to bude plakanje od srece a ne od bola. Volim te i nadam se da ces se uskoro osjecati puno bolje i ljepse nego ikad.

Danas sam i ja bio Tuzan, tuzan ali zbog tebe sto osjecam tvoj bol i ko zna sta je sve u tvojoj glavi a pogotovu u tvom srcu. To samo ti znas. Nadam se da ce ovaj nas mali ljubavni Blog biti mjesto gdje ce mo vjecno ostavljati svoju ljubavnu pricu svakog dana i ponekad krisom noci dok svi spavaju.

Zamisli kako je to lijepo imati nekog ko te duboko i beskrajno voli a i ti isto tu osobu istim zarom i srecom nazad.

Nek ovo bude nas Blog koji pocinjemo U ljeto 2021. Izabrao sam ovaj dan i pocetak Ljeta tako da ima neko znacenje u nasim zivotima. Kad god pocne Ljeto sjeti se nas i ovoga pa gdje god bila i sa kim.

Volim Te.

Nedim

U Kategoriji:

Naša Ljubav,